Categories Menu

Posted by on lip 28, 2015 in Bluzki | 0 comments

Bluzki lniane.

Bluzki lniane.

 

LEN30Len to naturalny surowiec, z którego produkowane są stroje bardzo przyjazne naszemu ciału. Wiele pań bardzo chętnie sięga po lniane bluzki, szczególnie podczas upalnych dni. Powodem jest nie tylko moda na naturalność i ekologię. Stroje z lnu przepuszczają powietrze i są przewiewne, co zapobiega nieprzyjemnemu przyklejaniu się bluzki do ciała podczas upałów. Dodatkowo len wspaniale wchłania pot, więc w takich ubraniach możemy się czuć komfortowo i pewnie nawet, kiedy z nieba leje się żar.

 

Oprócz oczywistych walorów praktycznych, stroje z lnu są eleganckie i ładnie układają się na ciele. Bluzki bardzo dobrze nadają się do pracy, ponieważ są skromne i gustowne. Jeżeli preferujemy naturalne materiały i stonowaną kolorystykę to len z pewnością będzie trafionym wyborem. Oprócz bluzek lnianych można zakupić także inne części garderoby, jak sukienki czy bluzki. Mimo tego, że obecnie lniane troje nie są aż tak popularne jak kiedyś, warto uzupełnić niemi swoją garderobę. Być może moda na nie wróci jeszcze kiedyś ze zdwojoną siłą.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>