Categories Menu

Posted by on lip 28, 2015 in Spodnie | 0 comments

Dbamy o jeansy.

Dbamy o jeansy.

dsc0560s

Dobre jeansy kosztują sporo, ale opłaca się w nie zainwestować, ponieważ są to spodnie na lata. Chcemy by jak najdłużej były w dobrej formie i dlatego musimy wiedzieć, w jaki sposób o nie dbać, by się nie zniszczyły, na przykład podczas prania. Każde pranie niszczy spodnie i usuwa z nich barwnik, nawet, jeśli takich szkód z pozoru nie widać. Wystarczy porównać ciemne jeansy niedawno zakupione i te, które były prace kilkadziesiąt razy. Ciemne spodnie pierzemy, więc względnie rzadko, dopiero wtedy, kiedy jest ku temu rzeczywista potrzeba.

 

Ochronę koloru zapewnimy także poprzez odwracanie jeansów na lewą stronę, zanim wrzucimy je do pralki. Sprawdzajmy też wysokość temperatury prania. Najlepiej to robić w letniej wodzie. Jeżeli obawiamy się, że niezbyt gorąca woda nie wypierze zabrudzeń, możemy uprzednio namoczyć spodnie w wodzie z proszkiem. Jeansy suszymy na wieszaku lub suszarce wieszając je w ten sposób, by uniknąć trudnych do usunięcia zgnieceń. Dzięki takiemu postępowaniu nasze jeansy będą bardzo długo w dobrej formie i będą nam służyć przez wiele lat.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>