Categories Menu

Posted by on wrz 4, 2015 in Bluzki, Płaszcze i kurtki, Spódnice, Sukienki | 0 comments

Kolorowa odzież damska.

Kolorowa odzież damska.

Wiele pań z przyzwyczajenia nosi, na co dzień różne odcienie szarości. Są różne przyczyny takiego stanu rzeczy. Jednym z powodów może być to, że chcemy niejako wtopić się w tłum i być niewidoczne a przez to bezpieczne i nie narażone na krytykę. Drugim z powodów może być przekonanie, że kolorowe ubrania do pracy nie są eleganckie i kojarzą się jedynie z młodością. Nic bardziej mylnego. Czas postawić na kolor w garderobie, tym bardziej, ze wbrew pozorom w szarościach mało, która kobieta wygląda dobrze bez starannego, przemyślanego makijażu i doskonale ułożonej fryzury. Szary nie jest, więc najszczęśliwszym kolorem. Mówiąc szczerze jest także dość nudny, smutny i monotonny. Jedna lub dwie sztuki szarej garderoby dodają klasy, jednak cała szafa w takim odcieniu to już przesada.

z14096799Q

Niektóre typy urody są wprost stworzone do noszenia kolorowych, wyrazistych ubrań, ale każda kobieta bez wyjątku powinna sprawić sobie kilka rzeczy w ognistej czerwieni lub intensywnej żółci. To nie tylko poprawi wygląd, ale także doda energii i poprawi humor. Wyrazisty kolor najlepiej będzie na nas wyglądał w połączeniu z prostym i ascetycznym krojem. Dzięki temu nie grozi nam przesada, jeżeli chodzi o dobór strojów do pracy, czy na spotkania towarzyskie. Jeżeli brak nam odwagi, warto do stonowanego stroju dołączyć, chociaż jeden wyrazisty dodatek, na przykład czerwone korale do czarnej sukienki lub turkusowa apaszka do szarego kostiumu. Bardziej śmiałe panie niech sięgną po jeden, duży, rzucający się w oczy wyrazisty element w postaci żółtego żakietu czy różowej spódnicy. Zmiany wprowadzajmy powoli, sprawdzając, w jakich kolorach jest nam do twarzy i w jakich barwach dobrze się czujemy, ponieważ od tego będzie zależał ostateczny efekt naszej metamorfozy. Nowego wizerunku młodej, przebojowej i radosnej osoby nie zapomnijmy uzupełnić szczerym, serdecznym uśmiechem. To on tak naprawdę stanowi podstawę naszego wizerunku i garderoba może jedynie uwypuklać nasze naturalne piękno zewnętrzne, jak i to, które emanuje z wewnątrz w postaci ciepłego wyrazu twarzy.

 

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>